דודי שמש
 
צור קשר
מבצע החודש

מבצע !!!

דוד שמש / קולט

החל מ 1150 ש"ח
במקום  1499 ש"ח

 
דודי שמש
אנשים רבים מבינים בשנים האחרונות כי התקנת דוד שמש הינה
בעלת יתרונות
קולטים לדוד שמש מרובים ועל כן רבים מכוונים לכך שיותקן בביתם הפרטי דוד שמש.
גם אנשים השוכרים דירות, מעדיפים לחפש דירות בעלות דוד שמש מפאת החיסכון האדיר בצריכת החשמל וכמובן הנוחות שבהימצאותם של מים חמים מבלי להמתין לדוד חשמל. במאמר אינפורמטיבי זה נדון במהותו של דוד שמש, מהם קולטים לדוד שמש וממה הם מורכבים וכן נדון בדרישות של תו התקן הישראלי.
 
דוד שמש:
התקנת דוד שמש הינה פעולה ידידותית לסביבה ועל כן מאוד מומלצת. דוד שמש מאפשר לדיירי הבית להשתמש במים חמים באמצעות קולטים לדוד שמש ההופכים את קרני השמש לאנרגיית חום. בפועל, דוד שמש שולל את הפעלתו של הדוד חשמל ובכך מאפשר חימום מים באופן טבעי ואקולוגי, חסכוני, נקי ומאוד ידידותי לסביבה (ניצול קרני השמש – שגם כך קיימות הוא ניצול מקסימלי ללא הפעלה של אנרגיה נוספת. זו האנרגיה הכי טבעית שיש!). דוד שמש מכיל מיכל מים גדול שבו ממוקמים המים החמים. המים מתחממים באמצעות הקולטים לדוד שמש המקבלים את אנרגיית החום מהשמש והופכים מים קרים לחמים.

קולטים לדוד שמש:
קולטים לדוד שמש אחראים למעשה על קליטת אנרגיית האור מן השמש. אנרגיה זו תהפוך לאנרגיית חום. קולטים לדוד שמש הינם עשויים ממתכת, צידם האחד עשוי זכוכית והינו שקוף. הקולטים מחוברים לצינור ממנו מוזרמים מים קרים. צינור זה מתחבר לחלק העליון של הדוד שבסופו של דבר מזרים מים חמים שהפכו לכאלו באמצעות השמש.
קולטים לדוד שמש איכותיים בעלי משטח אלומיניום המאפשר העברת חום מהמשטח לצינורות וכך מנוצלת אנרגיית השמש בצורה גבוהה. בנוסף, המשטח בעל ציפוי המאפשר את קליטת האנרגיה. בנוסף, הקולטים זקוקים לבידוד השומרים על חום הקולטים. חומרים נוספים להם זקוקים קולטים לדוד שמש באיכות גבוהה: זכוכית מחוסמת, מסגרת מתכת, אטם לזיגוג, מובילי מים (המונעים קפיאת צינורות בחורף), אדפטורים ונייר אלומיניום המסייע לבידוד.

תו תקן ישראלי:
תו התקן הישראלי דורש התקנת קולטים בזווית מסויימת לכיוון דרום על מנת לקלוט את מלוא אנרגיית השמש. בנוסף, כל בית חדש שנבנה בישראל, מחוייב בהתקנת דוד שמש (למעט בניינים מרובי קומות).
 
לסיכום, החיסכון שבהתקנת דוד שמש על פני דוד חשמל הינו רב. התקנת דוד שמש הינה בחירה בעלת החזר השקעה וחיסכון אדיר בחשמל. בעת התקנת הדוד חשוב לבחור חברה מקצוענית ובעל יושרה ואמינות גבוהה. כמו כן, מומלץ לקבל המלצות על בעל המקצוע לגבי רמת השירות שלו, אחריות למוצר שהוא מעניק ולהתקנה.
 
לפרטים נוספים והזמנות חייגו לעידן - מומחה דודי שמש בראשון לציון, דודי שמש חולון ,  דודי שמש בבת ים
 - 050-5122221 הנחות עד 35%
 
סולר החום בגוגל +099web
בניית אתרים | סולאר החום © כל הזכויות שמורות | עקבו אחרינו בפייסבוק
דף בית | דוד שמש במבצע | מאמרים | דוד שמש